Firma WINBERG Mikulov s.r.o. byla založena v roce 2000 vinařem a vinohradníkem Antonínem Procházkou, kde uplatnil své dlouholeté zkušenosti z oblasti pěstování a zpracování hroznů v mikroregionu Mikulov. Specializujeme se na výrobu a prodej přívlastkových vín, která jsou konzumenty ceněna pro svoji nezaměnitelnou lahodnou chuť v harmonii s vyšším zbytkovým cukrem a kyselinou.

Mikulov patří k tradičním vinařským centrům Jižní Moravy. V současné době obhospodařujeme viniční tratě Pod Svatým kopečkem, v rozloze 82 ha. Rozpínají se na úpatí přírodní rezervace Svatý kopeček pod mikulovskou dominantou - bílými vápencovými skalami a Kalvárií, zakončenou poutním kostelem svatého Šebestiána. Zeměpisná poloha a klima vápencových svahů Pálavy, které byly budovány především druhohorními vápenci, na mnoha místech překrytými vápnitými sprašemi z poslední doby ledové, ovlivňují nezaměnitelný charakter místních vín. Jsou charakterizována jako lahodná,  svěží s minerální chutí.

Přejeme Vám příjemné zážitky s našimi víny.

VÍNO JAKO DÁREK

Darovat lahev vynikajícího moravského vína je způsob, jak vyjádřit poděkování svým blízkým, obchodním partnerům, klientům nebo Vašim zaměstnancům. Víno jako dárek určitě každého potěší.

Popřejte svým přátelům či blízkým vše nejlepší s kvalitním moravským vínem od firmy Winberg Mikulov, s.r.o.